Czy wiesz, że możesz przetestować Divi całkowicie za darmo ? 

Jako praktyk uważam, że aktualnie jest to najlepsze narzędzie do projektowania stron i sklepów internetowych.

DiviFlash

diviflash

Diviflash divi to rozwiązanie do łatwego tworzenia witryn divi z dodatkowymi ponad 30 modułami premium, gotowymi układami sekcji i gotowymi witrynami. Każdy moduł jest wyposażony w zaawansowane funkcje i nieograniczone możliwości projektowe.

DiviFlash posiada obszerną kolekcję modułów divi poświęconych tworzeniu unikalnych projektów i eliminowaniu ograniczeń wychodzących modułów. Zwiększ swoją kreatywność i nadaj swojej witrynie żywy wygląd dzięki modułom DiviFlash.

Oprócz modułów Diviflash zawiera niektóre rozszerzenia Divi dla pulpitu WordPress. Funkcje z pulpitu nawigacyjnego wyeliminują dwie lub trzy dodatkowe wtyczki i rozwiążą problemy techniczne, które możesz napotkać przez długi czas.

Aby przyspieszyć przepływ pracy, Diviflash oferuje dobrze zaprojektowane, modne szablony sekcji do pobrania z każdym modułem Diviflash. Ponadto ma gotowe pełne szablony stron internetowych, gotowe do użycia w następnym projekcie.

Wzbogać swoją kolekcję modułów divi i zacznij budować swoje witryny divi o bardziej unikalne i modne projekty.

Divi Den Pro – Layout Library

Divi Den

Twórz piękne strony internetowe za pomocą biblioteki układów Divi nr 1

Uzyskaj 2378 gotowych elementów biblioteki Divi, 596 pełnych układów, 1858 sekcji + modułów i 17 kompletnych kolekcji projektów internetowych.

Divi Den Pro to kompleksowe rozwiązanie dla gotowych szablonów, układów i sekcji. Idealny dla motywu Divi.

Wtyczka Divi Den Pro WordPress zawiera;

596 układów stron Divi

Układy są wstępnie zbudowane, oznaczone, przetestowane i zoptymalizowane pod kątem urządzeń stacjonarnych, mobilnych i tabletów.

1858 Sekcji i modułów Divi

Sekcje są wstępnie wystylizowane i gotowe do natychmiastowego użycia.

Wyszukaj sekcje według słowa kluczowego lub kategorii.

Twórz szybciej – po prostu zapisz to, co chcesz i zacznij edytować.

17 Kompletne kolekcje do projektowania stron internetowych.

Każda kolekcja projektowa ma swój niepowtarzalny styl.

Kolekcje projektów zawierają wszystkie niezbędne strony do zbudowania kompletnych stron internetowych w tym stylu.

Mieszaj i dopasowuj układy z tej samej kolekcji, aby zbudować idealną witrynę.

Table Maker

Table Maker

Divi-Modules – Table Maker dostarcza piękne responsywne tabele do Divi Builder. Stylizuj każdą część tabeli, od zawartości do kolumn, nagłówków do stopek, aż do pojedynczych komórek, bez potrzeby stosowania skrótów.

Dodatki zawarte:

► Wiele nagłówków i stopek

► Rozpiętość kolumn i wierszy

► Komórki ikon, przycisków i obrazów

► Widok akordeonu dla urządzeń mobilnych

► Przewijanie za pomocą przyklejonych nagłówków

i wiele innych.

 

DiviMenu

divimenus

Kreator menu nr 1 !

Wyskakujące okienka ‎‎· Pokaż i ukryj ‎‎· Przełączanie treści · Rozwijane menu · MegaMenu · Skróty układu

„DiviMenus zmieni sposób, w jaki myślisz o tworzeniu menu”

Wciąż robisz nudne menu ? 

Poprowadź odwiedzających za pomocą przyciągających wzrok elementów, przycisków, wyskakujących okienek… Dodaj DiviMenus do swojej strony i zwiększ zaangażowanie w treść !

Nie nazywaj ich Menu, to DiviMenu !

DiviMenus nie renderuje menu WordPress. Zamiast tego jest to potężny moduł Divi z mnóstwem opcji, który pozwala tworzyć najfajniejsze projekty za pomocą kreatora przypominającego menu. Właściwie możesz go używać jako menu, siatki, niestandardowego kreatora układu, przycisku wewnątrz obrazu lub wideo, narzędzia do udostępniania społecznościowego, narzędzia filtrującego, które pokazuje i ukrywa elementy strony, a nawet generatora wyskakujących okienek lub banerów. Możliwości są nieograniczone !

 

Divi Supreme Pro

Divi Supreme Pro

W przeciwieństwie do innych wtyczek Divi, Divi Supreme jest wyposażony w wiele kreatywnych i przydatnych, ale potężnych modułów Divi i rozszerzeń Divi. Wyróżnij się z tłumu, wdrażając innowacyjne moduły Divi, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Nie jest wymagane kodowanie i żadne dodatkowe umiejętności nie są wymagane, jeśli wcześniej pracowałeś z motywami Divi lub Extra.

Przenieś Divi na wyższy poziom i twórz niesamowite strony internetowe z łatwością, korzystając z prostych do wdrożenia modułów i rozszerzeń. Wtyczka Divi Supreme jest wyposażona w intuicyjny interfejs, który płynnie łączy się z kreatorem motywów Divi, zapewniając znajome środowisko projektowania z dodatkowymi elementami do pracy.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz projektowanie stron internetowych, czy jesteś doświadczonymprogramistą. Divi Supreme znacznie poprawi jakość Twojej pracy projektowej. Dzięki ponad 40 modułom premium i rozszerzeniom do wyboru, ta wtyczka jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.