Nigdy wcześniej nie zbudowałeś takiej witryny WordPress. Divi to coś więcej niż tylko motyw WordPress, to zupełnie nowa platforma do tworzenia stron internetowych, która zastępuje standardowy edytor postów WordPress znacznie lepszym edytorem wizualnym. Ciesz się nim zarówno jako profesjonalista, jak i nowicjusz. Masz możliwość tworzenia spektakularnych projektów z zaskakującą łatwością i wydajnością.

Wizualny edytor

Efekty

Różne kształty

Edycja zbiorcza

Przeciągnij i upuść 

Dodawaj, usuwaj i przenoś elementy w interfejsie witryny. Bez kodowania i bez mylących opcji zaplecza.

Prawdziwa edycja wizualna

Zaprojektuj swoją stronę w czasie rzeczywistym i natychmiast zobacz wyniki. Twórz i dostosowuj swoje strony za pomocą intuicyjnych kontrolek wizualnych.

Niestandardowa kontrola CSS

Programiści mogą łatwo łączyć wizualne elementy sterujące Divi z własnym niestandardowym kodem CSS. Interfejs Divi jest prosty, ale nie ograniczający.

Edytowanie responsywne

Budowanie pięknych responsywnych stron internetowych jest łatwe. Divi jest z natury responsywny, a także daje Ci pełną kontrolę nad wyglądem Twojej witryny na urządzeniach mobilnych.

Bogactwo opcji projektowych

Ciesz się dziesiątkami unikalnych elementów strony i tysiącami opcji projektowania. Divi daje Ci pełną kontrolę nad projektowaniem Twojej witryny.

Wbudowana edycja tekstu

Po prostu kliknij i zacznij pisać ! Edytowanie Twojej strony nigdy nie było tak łatwe. Szkicuj strony w interfejsie użytkownika i zobacz wyniki natychmiast podczas pisania.

Zapisz i zarządzaj swoimi projektami

Zapisuj i zarządzaj nieograniczoną liczbą niestandardowych projektów. Z łatwością używaj ich ponownie do szybkiego uruchamiania nowych stron. Twórz zaawansowane systemy projektowania i usprawnij przepływ pracy.

Globalne elementy i style

Zarządzaj całym projektem witryny, korzystając z elementów globalnych i ustawień projektu dla całej witryny. Divi to nie tylko kreator stron, to system projektowania stron internetowych.

Cofanie, ponawianie i poprawki

Divi działa jak nowoczesna aplikacja. Łatwo cofaj, ponawiaj i podróżuj przez całą historię edycji. Jeśli popełnisz błąd, Divi Cię ochroni.

Divi jest dla każdego

Freelancerzy

Divi sprawia, że budowanie stron internetowych dla Twoich klientów jest o wiele łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze. Dzięki Divi możesz zbudować wszystko za pomocą jednej platformy, zamiast zarządzać dziesiątkami różnych motywów.

Agencje

Divi sprawia, że budowanie stron internetowych jest szybsze i bardziej wydajne. Usprawni proces projektowania i usprawni współpracę w zespole. Jest również niesamowicie przystępny cenowo. Twórz nieograniczone strony internetowe dla swoich klientów w ramach jednego członkostwa.

Właściciele stron internetowych

Divi ułatwia budowanie stron internetowych. Początkującym i właścicielom witryn Divi daje swobodę realizacji własnych wizji. Każdy może wskoczyć do Divi dzięki edytorowi wizualnemu i setkom gotowych projektów.

40+  elementów (modułów) strony internetowej

2000 gotowych projektów

Ponad 250+ pełnych pakietów stron internetowych

Ponad 800 gotowych układów stron internetowych jest dostarczanych bezpłatnie bezpośrednio w Divi. Co tydzień dodawane są zupełnie nowe układy wraz ze zdjęciami, ikonami i ilustracjami bez tantiem.

Kompletny system projektowania WordPress

Pełna kontrola projektu

Divi to nie tylko motyw WordPress, to kompletne ramy projektowe, które pozwalają zaprojektować i dostosować każdą część witryny od podstaw. Masz kontrolę nad wszystkim w najdrobniejszych szczegółach. Twórz idealne strony internetowe dla siebie i swoich klientów.ryny od podstaw. Masz kontrolę nad wszystkim w najdrobniejszych szczegółach. Twórz idealne strony internetowe dla siebie i swoich klientów.

Optymalizuj i konwertuj

Divi zawiera nie tylko potężne narzędzia do projektowania, ale także pomaga sprawić, by Twoja witryna odniosła sukces. Twórz swoje listy marketingowe za pomocą wyskakujących okienek Bloom. Promuj swoją witrynę w mediach społecznościowych dzięki udostępnianiu społecznościowemu Monarch. Zwiększ konwersje w witrynie dzięki testom podziału Divi Leads.

Twórz szybciej strony internetowe

Jeśli jesteś profesjonalistą w zakresie projektowania stron internetowych, będziesz zaskoczony szybkością i wydajnością Divi. Divi to nie tylko łatwy w użyciu program do tworzenia stron internetowych dla początkujących, to zaawansowany system projektowania, który może pomóc przenieść pracę Twojego zespołu na wyższy poziom.

Czy wiesz, że możesz przetestować Divi całkowicie za darmo ? 

Jako praktyk uważam, że aktualnie jest to najlepsze narzędzie do projektowania stron i sklepów internetowych.