Divi - theme

Dlaczego Divi ?

Istnieje wiele powodów, dla których warto korzystać z Divi.

Kreator Divi typu „przeciągnij i upuść” ułatwia tworzenie niemal każdego rodzaju witryny bez konieczności używania kodu.

Divi jest łatwy i intuicyjny w obsłudze, ale ma też wiele funkcji. Niektóre z tych funkcji są złożone i wiele osób nie wie lub nie chce wiedzieć, jak z nich korzystać.

Divi to coś więcej niż motyw WordPress, to zupełnie nowa platforma do budowania stron internetowych, która zastępuje standardowy edytor postów WordPress ze znacznie lepszym edytorem wizualnym. Nadaje się zarówno dla profesjonalistów od projektowania, jak i dla początkujących, dając Ci siłę do tworzenia spektakularnych projektów z zaskakującą łatwością i wydajnością.

Łatwa konfiguracja

Praktycznie każdy element strony internetowej Divi można dostosować. Zmień czcionki, kolory, tła i wiele więcej za pomocą kilku kliknięć. Wprowadź zmiany dla pojedynczych stron lub całej witryny.

Moduły

Divi - moduły

Wbudowane narzędzia Commerce

Divi bardzo dobrze współpracuje z platformami eCommerce, a nawet zawiera moduły WooCommerce. Ułatwia to tworzenie niestandardowych stron produktów WooCommerce, które wyróżniają się z tłumu.

Divi - Woocommerce - moduły

Responsywność

Wbudowane pakiety układów

Divi Builder zapewnia dostęp do setek darmowych układów i obrazów do wykorzystania w projektach. Pakiety układów zawierają około 7 stron dla określonego typu witryny. Można je łatwo modyfikować, aby stworzyć dowolny rodzaj strony internetowej, korzystając z tych projektów jako punktu wyjścia. Ponieważ są wbudowane, masz na wyciągnięcie ręki profesjonalne projekty.

Biblioteka divi

Istnieje wiele narzędzi innych firm

Divi ma ogromną ilość produktów innych firm. Ułatwia to zbudowanie zestawu narzędzi wypełnionego projektami i funkcjami, co pozwala skrócić czas programowania i projektowania.

Istnieje zbyt wiele motywów potomnych Divi, pakietów układów, elementów projektu i wtyczek, aby je policzyć. Większość z nich jest dobrze zaprojektowana i zakodowana oraz zawiera opcję nieograniczonego użytkowania w swoich umowach licencyjnych. Są one idealne do rozpoczęcia projektowania stron internetowych.

Divi Marketplace

Niska cena

Za jednorazową dożywotnią opłatę członkowską w wysokości 249 USD lub cykliczne roczne płatności w wysokości 89 USD rocznie, klienci otrzymują dostęp do wszystkich motywów i wtyczek z portfolio Elegant Themes.

Dodatkowo te narzędzia mogą być używane niezliczoną ilość razy, do tworzenia nieograniczonej liczby stron internetowych bez dodatkowych opłat. Według mnie takiej oferty nie ma żadna inna firma.

Divi – wsparcie

Istnieje wiele blogów, samouczków, kursów, filmów i grup poświęconych Divi. Ułatwia to znalezienie pomocy w prawie wszystkim, co dotyczy Divi.

Czy wiesz, że możesz przetestować Divi całkowicie za darmo ? 

Jako praktyk uważam, że aktualnie jest to najlepsze narzędzie do projektowania stron i sklepów internetowych.